Bezpieczeństwo Biznesowe na Wyciągnięcie Ręki


Specjalizujemy się w obszarze spraw gospodarczych, obejmujących weryfikację danych finansowych, raporty gospodarcze, windykację majątkową, poszukiwanie nieruchomości i wierzytelności, wywiad środowiskowy, mediacje gospodarcze, a także wiele innych usług z zakresu detektywistyki.

Skorzystaj z usług profesjonalistów

Licencja i gwarancje

Jesteśmy licencjonowanym biurem detektywistycznym, działającym zgodnie z Ustawą z dnia 06 lipca 2001r. o usługach detektywistycznych. Naszą działalność ubezpiecza polisa OC, a właścicielem biura jest doświadczony detektyw mgr Tomasz Styczyński, absolwent prawa.


Misja i Wartości:

Przekraczamy granice tradycyjnego pojęcia detektywistycznej roli, stawiając się jako doradcy biznesowi. Naszym celem jest minimalizacja ryzyka prowadzenia działalności gospodarczej.


Transparentność i Dostępność:

Spotkania z detektywem odbywają się w miejscu dogodnym dla klienta lub w siedzibie biura, zawsze w atmosferze niezobowiązującej i poufnej. Po zakończeniu każdego zlecenia dostarczamy sprawozdanie końcowe z pełnym materiałem dowodowym.

Zaufaj Euro-Cert – twemu bezpieczeństwu służy nasze doświadczenie!

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując cenę do rodzaju i zakresu usługi. Przed podjęciem zlecenia prezentujemy szczegółowy kosztorys, dostosowany do możliwości finansowych klienta.

Skuteczność i Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu

Euro-Cert to nie tylko biuro detektywistyczne – to partner, który zapewnia skuteczność działań i bezpieczeństwo informacji, dbając o interesy każdego klienta.